دیگران چه می گویند؟

نظر من در مورد پرورش عقرب این است که این صنعت بسیار نوپا در ایران با توجه به تمام مزایایی که دارد نیازمند صبر و شکیبایی دارد و هرکس بخواهد در این زمینه موفق شود حتما باید از راهنمایی افراد با تجربه استفاده کند. افتخار آشنایی با متخصصان گروه پزشکی برگ سبز باعث دلگرمی من شد و توانستم فارم پرورش عقرب خودم را مینودشت گلستان افتتاح نمایم.

رضا شاهرودی مزرعه عقرب / استان گلستان

بسیار خوشحالم که در یکی از بزرگترین صنایع کشاورزی ایران وارد شدم و جزو اولین شروع کنندگان این حرفه هستم. وجود تیم متخصص برگ سبز ، آموزش های تخصصی و حمایت های آنها بعد از دوره آموزشی امیدوار کننده هست. پرورش عقرب صنعت نوین و پر سودی است که البته سختی های خودش را نیز دارد. من شروع این کار را به چند نفر از اقوام نزدیک خودم پیشنهاد کرده ام.

محسن فراهانی فارم پرورش عقرب / استان مرکزی
دیگران چه می گویند؟

تعطیلی بسیاری از واحدهای پرورش دام و طیور به دلیل کم آبی باعث شد در فکر کار پر سودی باشم که نیاز زیادی به آب نداشته باشد. خدا را شاکرم که با این صنعت نوین و پرسود آشنا شدم. در حال حاظر با تعداد 10.000 عقرب مولد شروع به کار کرده ام. طبق نظر متخصص طرح ، انشالله سال آینده به میزان 5 گرم زهر خشک در هر دوره زهرگیری خواهم رسید. از همکاری با آموزشگاه شما رضایت کامل دارم.

الهام درخشان مزرعه عقرب / استان کرمان

در حال راه اندازی یکی از بزرگترین مزرعه های ایران با ظرفیت 40.000 مولد هستم. از نظر من در یک همکاری مهمترین چیزی که اهمیت دارد ، اعتماد دوطرفه و پشتیبانی و اهمیت دادن به درخواست ها و نیازهای کارفرما است که تمامی این فاکتورها را در طول آموزش و شروع همکاری از شما دیدم. سپاس از اینکه متخصصان شما در طول طرح کنار من هستند.

زهرا سپید پیکر مزرعه عقرب اصفهان
دیگران چه می گویند؟

در مورد پرورش عقرب بسیار تحقیق کردم و با افراد زیادی که مدعی این کار بودند صحبت داشتم. وقتی همه صحبتها و مشاوره های قبل از ثبت نام در کلاس را کنار هم گذاشتم واقعا صداقت در گفتار مشاوران شما من را مجذوب خود کرد. در طی این مدت خدا را شاکرم که پشتیبانی خوب شما ، صداقت رفتار و دلسوزی در گفتار شما به من ثابت شده است. به امید روزهای پر موفقیت در سطح ملی در کنار هم.

مهدی ارباب تفتی مزرعه صنعتی / یزد

در مشهد چندین مشاور و موسسه آموزشی پرورش و تکثیر عقرب وجود دارد. ویژگی های شرکت شما من را هزاران کیلومتر به شیراز کشاند. راهنمایی های حرفه ای و اخلاق بسیار خوب تیم شما همیشه باعث دلگرمی من بوده و هست. این صنعت پرسود را با توکل به خدا و همکاری شما شروع کردم. امیدوارم در کنار هم روزهای خوبی داشته باشیم.

یوسف حیدری مزرعه عقرب مشهد

من در خوزستان مهد عقرب ایران زندگی می کنم. دیدن سایت شما و این دوره آموزشی من را به تحرک وادار کرد و به زندگی بسیار امیدوار شدم. خوشحالم که با مشاوره درست شما توانستم با هزینه اندک مزرعه خودم را راه اندازی کنم و در همان ماههای اول به زهرگیری و سودآوری برسم. از همکاری شما صمیمانه سپاسگذارم

عبدالله تدو مزرعه صنعتی عقرب اهواز

پیداکردن این صنعت پرسود لطف خدا به من بوده است. غلبه بر ترس و نگرانی خودم را مدیون صحبت های صادقانه شما می دانم. راهنمایی های پشتیبان شرکت من را متقاعد کرد. حقیقتش اعتماد کردن در این دوره زمانه سخت است. من آدم شناس خوبی هستم و به صداقت شما در آموزش و کمک به افراد در این صنعت نوپا پی بردم. امیدوارم شما هم در کارتان هر روز موفق تر و پر برکت باشید.

علی بهجتی مزرعه عقرب ارومیه

آموزش کامل ، انتقال تمامی نکات و ریزه کاری های پرورش و تکثیر عقرب که در کلاسها مطرح شد جای هیچ صحبتی را باقی نخواهد گذاشت. خوشحالم که حداقل یکبار انتخاب خوبی داشتم و در دوره های آموزشی شما شرکت کردم. من به لطف خدا مزرعه خودم را راه اندازی کردم. امیدوارم همکاری ما همیشه گسترده تر پیش رود.

سیدجواد عندلیب مزرعه عقرب شیراز

اولین باری بود با افراد با صداقتی چون شما روبرو شدم. آموزش با کیفیت و دلسوزانه و پاسخگویی باحوصله به تمامی سئوالات همکلاسی ها من را شگفت زده کرد. امیدورام در آموزش و کارتان موفق باشید. از همکاری و عقد قرارداد مشاوره با شما خوشحالم.

علی بخش مظلوم مزرعه عقرب ایلام